تهران - بزرگراه جناح
گوهری مهر - پ 16 -واحد 21
021-28424643
خط ثابت
support@takmizban.net
پشتیبانی ایمیلی

اکانت اختصاصی Namecheap

ساخت اکانت اختصاصی سایت Namecheap.com خود را به ما بسپارید ! اکانت هایی که توسط ما ساخته میشود به نام شما ساخته میشود و وریفای میشوند ، اطلاعات آدرس و تلفن با ادرس واقعی تایید میشود و دیگر نیازی نیست نگران بن شدن اکانت و دامنه های آن باشید. دقت کنید اگر از اکانت وریفای شده استفاده نکنید ممکن است بعد از مدتی دامنه های شما مسدود و اکانت شما بن شود.

همین حالا سفارش دهید

finger-min
account(1)

ثبت دامنه ارزان در Namecheap

ثبت دامنه ارزان قیمت با قیمت های استثانایی با امکانات باور نکردنی همچون ساخت رایگان اکانت وریفای شده برای خریداران دامنه ، پنل کاربری اختصاصی با قابلیت تغیر اطلاعات هویز و …

قیمت ها با ارز 8565 تومان محاسبه شده است در صورت بالا یا پایین بودن قیمت ارز ، مقدار باقی مانده پرداخت یا دریافت میشود.

مشاهده پلن ها

شارژ اکانت Namecheap

شارژ اکانت Namecheap شما با قیمت روز دلار به همراه کارمزد پایین میسر است ! شما میتوانید از پلن های آماده ما جهت سفارش استفاده کنید و یا اکانت خود را به مقدار دلخواه با ارسال تیکت شارژ کنید. شارژ به قیمت روز دلار به همراه 9000 تومان کارمزد انجام میشود. ساخت اکانت وریفای نیز برای این سرویس رایگان است.

مشاهده پلن ها

portfolio

021-28424643

 


سوالی دارید ؟

سوالی دارید یا نیاز به پشتیبانی دارید ؟ هیچ نگرانی ندارد شما میتواند از شماره تلفن های تک میزبان جهت برقراری ارتباط با ما استفاده کنید تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی در ساعات کاربری از طریف تلفن میباشند.